pondělí 1. února 2016

PFko?

Tak Vás tady pěkně vítám na tom našem odpoledním čaji... Je to už doba, co jsem tady nebyla, tak mi, prosím dejte chvilku, ať tady uklidím.

Tak co to tady máme? Nejdřív opráším pár konceptů, ať Vám na začátek mám co nabídnout. Pak udělám pořádek tady na té cestě životem a nakonec umyju křišťálový servis mého pachtění.
Takže co se to od loňského února stalo, že se tady nic nedělo? No, to by mě taky zajímalo! S okamžikem ztrojdětnění se začal čas jaksi smrskávat, den měl najednou sotva dvacet hodin, týden pět dní, měsíc tři týdny a rok devět měsíců. Měla jsem dojem, že nemám čas vůbec na nic, že dělám tisíc věcí a pořádně žádnou. Celý den jsem se nezastavila, ale večer za mnou nebyla žádná práce vidět. Byla jsem ráda, že klučíci chodí do výtvarky, protože doma bychom si tu hodinu a půl týdně těžko na vyrábění vyhradili. Pořád by bylo co jiného na práci. Jenže s novým školním rokem přišlo zklamání - pro výtvarný kroužek není lektor. Long story short - vedu dvakrát týdně kroužek výtvarky.
To bychom měli vyrábění, na to čas už byl (a nastřádalo se mi mnoho materiálu pro blog). Vlivem týdenního pobytu v hotelu Ritz AKA fakultní nemocnice Brno a následků, které se se mnou nenápadně vlekly ještě pár týdnů, se najednou objevil čas i na jiné příjemné kratochvíle a koníčky. Avšak pořád jsem tak nějak "neměla kdy" sednout k počítači, přišlo mi to jako mrhání vzácným časem. Jenže ty myšlenky, projekty a texty se v hlavě tak kumulovaly, hromadily a přetékaly, že už tam na ně není místo a musí ven. To je ten poslední dílek úklidu - pořádně vysypat hlavu a důkladně v ní zamést. No a navrch na mě přišla nějaká tvůrčí touha a začala jsem se rukodělně realizovat :)

A protože jsem pořád nepřišla na tu černou díru, která mi krade čas, ani neobjevila bílou, která by ho nazpátek chrlila, začnu opatrně a po troškách. Nejdřív Vám naservíruju ty koncepty, kterým chybí jen pár doladění, pak přijdou nové příspěvky a až to tu trochu rozchodím, tak resuscituju i 1000 věcí, které mně dělají radost. A kdo ví, později třeba i #CzechChallenges...

Tož teda vitajtě zpátky a ať sa Vám tady líbí!

Žádné komentáře:

Okomentovat